Daily Archives: 10.10.2017.

Дечја недеља-Сусрети пријатељства-радост Европе

Ученици наше школе присуствовали су манифестацији “Сусрети пријатељства – Радост Европе” која је одржана у Дому војске 6.10.2017.године. Ученци су уживали у приредби коју су извела деца из Србије, Црне Горе, Македоније…

Дечја недеља-посета песника

У нашој школи 5.10.2017.год. одржан је час поезије. Наиме, наш учитељ Хаџи Владимир Стојановић је ученицима наше школе преставио своју збирку песама Чудне везе. Уживали смо слушајући прелепе мисли преточене у стихове и заказујемо поново дружење са неким другим песником.

Дечја недеља – ученички парламент

У току је дечја недеља. Ове године лого дечје недеље је међугенерацијска сарадња за добробит деце. Чланови Ученичког парламента ОШ „Бранко Радичевић“ у Габровцу допринели су развијању ове идеје самосталним осмишљавањем и израдом паноа у школској библиотеци.