Школска слава ,,Свети Сава"

У нашој школи је 27.1.2020.године обележен Савиндан у част првог српског Архиепископа и Првоучитеља Светог Саве. Пригодним програмом ученици млађих и старијих разреда су са својим учитељима и наставницима припремили свечану академију којој су поред родитеља присуствовали председник Градске општине Палилула Александар Ждрале са сарадницима, директор ЈКП "Тржница" Горан Ђорђевић са сарадницима као и чланови Школског одбора. Прикладним говором у духу Светосавља присутнима су се обратили директорка ОШ" Бранко Радичевић" Глорија Радојчић и председник Градске општине Палилула Александар Ждрале.