Тимови у школској 2018/2019.години
Тим за самовредновање
Чланови Школског тима за самовредновање су:
- Весна Митровић – руководилац тима за самовредновање
- Јасница Ђорђевић – представник Школског одбора
- Татјана Николић – координатор стручног актива за ШРП
- Валентина Стоиљковић – наставник информатике
- Представник Ученичког парламента
- Никола Јоцић – Савет родитеља
Тим за стручно усавршавање
Чланови Школског тима за стручно усавршавање су:
- Светлана Ђорђевић – координатор тима
- Зоран Тасев – члан тима
- Данијела Томић – члан тима
- Владимир Стојановић – члан тима
- Глорија Радојчић – директор школе
Тим за безбедност – спречавање насиља и безбедност деце
Чланови Школског тима за безбедност су:
- Јасница Ђорђевић – координатор
- Глорија Радојчић – директор
- Данијела Цмиљанић- секретар
- Татјана Николић – педагог
- Предраг Стаменковић – члан тима
- Ненад Ристић – члан тима
Тим за професионалну оријентацију
Чланови Школског тима за професионалну орјентацију су:
- Младен Миленковић – разредни старешина осмог разреда
- Весна Митровић – члан тима
- Предраг Стаменковић – члан тима
Тим за инклузивно образовање
Чланови Школског тима за инклузивног образовања су:
- Оливера Станојевић – руководилац
- Глорија Радојчић – директор
- Љиљана Стојилковић – члан тима
- Весна Митровић – члан тима
- Татјана Николић – педагог
- Јасница Ђорђевић – члан тима
- Марина Ранђеловић – Савет родитеља
- Филип Марковић – ученик 8. разреда
Тим за медијацију
Чланови Школског тима за медијацију су:
- Драгана Старинац – руководилац
- Ивана Милосављевић – члан тима
- Јована Димитријевић – члан тима
- Татјана Николић – педагог
- Љиљана Стојилковић – члан тима
Тим инфо центра
Чланови Школског тима инфо центра су:
- Драгана Иванов – руководилац
- Младен Миленковић – члан тима
- Валентина Стоиљковић – члан тима
- Инда Тасић – Савет родитеља
Тим за обезбеђивање квалитета и развој установр
Чланови Школског тима за обезбеђивање квалитета и развој установе су:
- Весна Митровић – координатор
- Глорија Радојчић – директор
- Татјана Николић – педагог
- Никола Јоцић – Савет родитеља
- Миодраг Михајловић – Школски одбор
- Филип Марковић – Ученички парламент
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништво
Чланови Школског тима за развој међупредметних компетенција и предузетништво су:
- Ивана Марковић – координатор
- Глорија Радојчић – директор
- Татјана Николић – педагог
- Драгана Иванов – члан тима
- Сандра Селимановић – члан тима
- Љиљана Стојилковић – члан тима
Тим за промоцију школе
Чланови Школског тима за промоцију школе су:
- Глорија Радојчић – директор
- Сандра Селимановић – координатор
- Вера Бургић – члан тима
- Јована Стојковић – члан тима
- Сузана Петровић – члан тима
- Младен Миленковић – администратор фејсбук странице школе
- Валентина Стоиљковић – администратор сајта школе
- Ивана Николић – Савет родитеља