Тимови у школи


Тимови у школској 2018/2019.години

 

Тим за самовредновање

Чланови Школског тима за самовредновање су:

  1. Весна Митровић – руководилац тима за самовредновање
  2. Јасница Ђорђевић – представник Школског одбора
  3. Татјана Николић – координатор стручног актива за ШРП
  4. Валентина Стоиљковић – наставник информатике
  5. Представник Ученичког парламента
  6. Никола Јоцић – Савет родитеља

Тим за стручно усавршавање

Чланови Школског тима за стручно усавршавање су:

  1. Светлана Ђорђевић – координатор тима
  2. Зоран Тасев – члан тима
  3. Данијела Томић – члан тима
  4. Владимир Стојановић – члан тима
  5. Глорија Радојчић – директор школе

Тим за безбедност – спречавање насиља и безбедност деце

Чланови Школског тима за безбедност су:

  1. Јасница Ђорђевић – координатор
  2. Глорија Радојчић – директор
  3. Данијела Цмиљанић-  секретар
  4. Татјана Николић – педагог
  5. Предраг Стаменковић – члан тима
  6. Ненад Ристић – члан тима

Тим за професионалну оријентацију 

Чланови Школског тима за професионалну орјентацију су:

  1. Младен Миленковић – разредни старешина осмог разреда
  2. Весна Митровић – члан тима
  3. Предраг Стаменковић – члан тима

Тим за инклузивно образовање

Чланови Школског тима за инклузивног образовања су:

  1. Оливера Станојевић – руководилац
  2. Глорија Радојчић – директор
  3. Љиљана Стојилковић – члан тима
  4. Весна Митровић – члан тима
  5. Татјана Николић – педагог
  6. Јасница Ђорђевић – члан тима
  7. Марина Ранђеловић – Савет родитеља
  8. Филип Марковић – ученик 8. разреда

Тим за медијацију

Чланови Школског тима за медијацију су:

  1. Драгана Старинац – руководилац
  2. Ивана Милосављевић – члан тима
  3. Јована Димитријевић – члан тима
  4. Татјана Николић – педагог
  5. Љиљана Стојилковић – члан тима

Тим инфо центра

Чланови Школског тима инфо центра су:

  1. Драгана Иванов – руководилац
  2. Младен Миленковић – члан тима
  3. Валентина Стоиљковић – члан тима
  4. Инда Тасић – Савет родитеља

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установр

Чланови Школског тима за обезбеђивање квалитета и развој установе су:

  1. Весна Митровић – координатор
  2. Глорија Радојчић – директор
  3. Татјана Николић – педагог
  4. Никола Јоцић – Савет родитеља
  5. Миодраг Михајловић – Школски одбор
  6. Филип Марковић – Ученички парламент

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништво

Чланови Школског тима за развој међупредметних компетенција и предузетништво су:

  1. Ивана Марковић – координатор
  2. Глорија Радојчић – директор
  3. Татјана Николић – педагог
  4. Драгана Иванов – члан тима
  5. Сандра Селимановић – члан тима
  6. Љиљана Стојилковић – члан тима

Тим за промоцију школе

Чланови Школског тима за промоцију школе су:

  1. Глорија Радојчић – директор
  2. Сандра Селимановић – координатор
  3. Вера Бургић – члан тима
  4. Јована Стојковић – члан тима
  5. Сузана Петровић – члан тима
  6. Младен Миленковић – администратор фејсбук странице школе
  7. Валентина Стоиљковић – администратор сајта школе
  8. Ивана Николић – Савет родитеља